Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Yerli
AYŞE YERLİ (Denizli Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE YERLİ (Denizli Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE YERLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE YERLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE YERLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE YERLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE YERLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE YERLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE YERLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  YERLİ,   DenizliAYŞE YERLİ Muayene ÜcretiAYŞE YERLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE YERLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE YERLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE YERLİ Hakkında BilgiYorumlarAYŞE YERLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE YERLİ HakkındaAYŞE YERLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE YERLİ ÖzgeçmişiAYŞE YERLİ RandevuAYŞE YERLİ MuayenehaneAYŞE YERLİ Muayene ÜcretiAYŞE YERLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE YERLİ BulGetirAYŞE YERLİ NeredeCep NoAYŞE YERLİ UzmanıAYŞE YERLİ Özel MuayeneAYŞE YERLİ NumarasıAYŞE YERLİ Nerede ÇalışıyorAYŞE YERLİ GörevliUzmanlıkAileAYŞE YERLİ ŞikayetAYŞE YERLİ ÖneriAYŞE YERLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE YERLİ KimdirSekreterHemşireAYŞE YERLİ Yeni BilgileriAYŞE YERLİ Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE YERLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE YERLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE YERLİ Doğum TarihiİrtibatAYŞE YERLİ Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE YERLİ ÖzgeçmişAYŞE YERLİ BiyografiCerrahisiAYŞE YERLİ DoktordurAYŞE YERLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE YERLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE YERLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,906 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır