Doktor Bilgileri

Dr. Fazli Cengiz Bayram
FAZLI CENGIZ BAYRAM (Denizli Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FAZLI CENGIZ BAYRAM (Denizli Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FAZLI CENGIZ BAYRAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FAZLI CENGIZ BAYRAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FAZLI CENGIZ BAYRAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FAZLI CENGIZ BAYRAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FAZLI CENGIZ BAYRAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FAZLI CENGIZ BAYRAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FAZLI CENGIZ BAYRAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FAZLI,  CENGIZ,  BAYRAM,   DenizliFAZLI CENGIZ BAYRAM Muayene ÜcretiFAZLI CENGIZ BAYRAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFAZLI CENGIZ BAYRAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFAZLI CENGIZ BAYRAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFAZLI CENGIZ BAYRAM Hakkında BilgiYorumlarFAZLI CENGIZ BAYRAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFAZLI CENGIZ BAYRAM HakkındaFAZLI CENGIZ BAYRAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFAZLI CENGIZ BAYRAM ÖzgeçmişiFAZLI CENGIZ BAYRAM RandevuFAZLI CENGIZ BAYRAM MuayenehaneFAZLI CENGIZ BAYRAM Muayene ÜcretiFAZLI CENGIZ BAYRAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFAZLI CENGIZ BAYRAM BulGetirFAZLI CENGIZ BAYRAM NeredeCep NoFAZLI CENGIZ BAYRAM UzmanıFAZLI CENGIZ BAYRAM Özel MuayeneFAZLI CENGIZ BAYRAM NumarasıFAZLI CENGIZ BAYRAM Nerede ÇalışıyorFAZLI CENGIZ BAYRAM GörevliUzmanlıkAileFAZLI CENGIZ BAYRAM ŞikayetFAZLI CENGIZ BAYRAM ÖneriFAZLI CENGIZ BAYRAM EleştiriHastalıklarıYorumlarFAZLI CENGIZ BAYRAM KimdirSekreterHemşireFAZLI CENGIZ BAYRAM Yeni BilgileriFAZLI CENGIZ BAYRAM Hakkında BilgiCerrahHekimFAZLI CENGIZ BAYRAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFAZLI CENGIZ BAYRAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFAZLI CENGIZ BAYRAM Doğum TarihiİrtibatFAZLI CENGIZ BAYRAM Tedavi OlanlarSağlıkFAZLI CENGIZ BAYRAM ÖzgeçmişFAZLI CENGIZ BAYRAM BiyografiCerrahisiFAZLI CENGIZ BAYRAM DoktordurFAZLI CENGIZ BAYRAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFAZLI CENGIZ BAYRAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFAZLI CENGIZ BAYRAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPlastikRekonstruktifveEstetikCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 81,378 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır