Doktor Bilgileri

Dr. Kenan Akbaş
KENAN AKBAŞ (Denizli Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KENAN AKBAŞ (Denizli Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KENAN AKBAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KENAN AKBAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KENAN AKBAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KENAN AKBAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KENAN AKBAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KENAN AKBAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KENAN AKBAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KENAN,  AKBAŞ,   DenizliKENAN AKBAŞ Muayene ÜcretiKENAN AKBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKENAN AKBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKENAN AKBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKENAN AKBAŞ Hakkında BilgiYorumlarKENAN AKBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKENAN AKBAŞ HakkındaKENAN AKBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKENAN AKBAŞ ÖzgeçmişiKENAN AKBAŞ RandevuKENAN AKBAŞ MuayenehaneKENAN AKBAŞ Muayene ÜcretiKENAN AKBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKENAN AKBAŞ BulGetirKENAN AKBAŞ NeredeCep NoKENAN AKBAŞ UzmanıKENAN AKBAŞ Özel MuayeneKENAN AKBAŞ NumarasıKENAN AKBAŞ Nerede ÇalışıyorKENAN AKBAŞ GörevliUzmanlıkAileKENAN AKBAŞ ŞikayetKENAN AKBAŞ ÖneriKENAN AKBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarKENAN AKBAŞ KimdirSekreterHemşireKENAN AKBAŞ Yeni BilgileriKENAN AKBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimKENAN AKBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKENAN AKBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKENAN AKBAŞ Doğum TarihiİrtibatKENAN AKBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkKENAN AKBAŞ ÖzgeçmişKENAN AKBAŞ BiyografiCerrahisiKENAN AKBAŞ DoktordurKENAN AKBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKENAN AKBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKENAN AKBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPlastikRekonstruktifveEstetikCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,151 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır