Doktor Bilgileri

Dr. Ali Çomut
ALI ÇOMUT (Denizli Periodontoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALI ÇOMUT (Denizli Periodontoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALI ÇOMUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALI ÇOMUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALI ÇOMUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALI ÇOMUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALI ÇOMUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALI ÇOMUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALI ÇOMUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALI,  ÇOMUT,   DenizliALI ÇOMUT Muayene ÜcretiALI ÇOMUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALI ÇOMUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALI ÇOMUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALI ÇOMUT Hakkında BilgiYorumlarALI ÇOMUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALI ÇOMUT HakkındaALI ÇOMUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALI ÇOMUT ÖzgeçmişiALI ÇOMUT RandevuALI ÇOMUT MuayenehaneALI ÇOMUT Muayene ÜcretiALI ÇOMUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALI ÇOMUT BulGetirALI ÇOMUT NeredeCep NoALI ÇOMUT UzmanıALI ÇOMUT Özel MuayeneALI ÇOMUT NumarasıALI ÇOMUT Nerede ÇalışıyorALI ÇOMUT GörevliUzmanlıkAileALI ÇOMUT ŞikayetALI ÇOMUT ÖneriALI ÇOMUT EleştiriHastalıklarıYorumlarALI ÇOMUT KimdirSekreterHemşireALI ÇOMUT Yeni BilgileriALI ÇOMUT Hakkında BilgiCerrahHekimALI ÇOMUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALI ÇOMUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALI ÇOMUT Doğum TarihiİrtibatALI ÇOMUT Tedavi OlanlarSağlıkALI ÇOMUT ÖzgeçmişALI ÇOMUT BiyografiCerrahisiALI ÇOMUT DoktordurALI ÇOMUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALI ÇOMUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALI ÇOMUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPeriodontoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,727 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır