Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Esat Kiter
Esat Kiter (Denizli Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Esat Kiter (Denizli Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Esat Kiter hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Esat Kiter iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Esat Kiter ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Esat Kiter ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Esat Kiter ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Esat Kiter ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Esat Kiter ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Esat,  Kiter,   DenizliEsat Kiter Muayene ÜcretiEsat Kiter Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEsat Kiter Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEsat Kiter ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEsat Kiter Hakkında BilgiYorumlarEsat Kiter KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEsat Kiter HakkındaEsat Kiter Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEsat Kiter ÖzgeçmişiEsat Kiter RandevuEsat Kiter MuayenehaneEsat Kiter Muayene ÜcretiEsat Kiter ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEsat Kiter BulGetirEsat Kiter NeredeCep NoEsat Kiter UzmanıEsat Kiter Özel MuayeneEsat Kiter NumarasıEsat Kiter Nerede ÇalışıyorEsat Kiter GörevliUzmanlıkAileEsat Kiter ŞikayetEsat Kiter ÖneriEsat Kiter EleştiriHastalıklarıYorumlarEsat Kiter KimdirSekreterHemşireEsat Kiter Yeni BilgileriEsat Kiter Hakkında BilgiCerrahHekimEsat Kiter AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEsat Kiter TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEsat Kiter Doğum TarihiİrtibatEsat Kiter Tedavi OlanlarSağlıkEsat Kiter ÖzgeçmişEsat Kiter BiyografiCerrahisiEsat Kiter DoktordurEsat Kiter Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEsat Kiter TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEsat Kiter Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediVeTravmatolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,704 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır