Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Fatih Toknaz
Fatih Toknaz (Denizli Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fatih Toknaz (Denizli Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Fatih Toknaz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Fatih Toknaz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fatih Toknaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fatih Toknaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fatih Toknaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fatih Toknaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fatih Toknaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Fatih,  Toknaz,   DenizliFatih Toknaz Muayene ÜcretiFatih Toknaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFatih Toknaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFatih Toknaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFatih Toknaz Hakkında BilgiYorumlarFatih Toknaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFatih Toknaz HakkındaFatih Toknaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFatih Toknaz ÖzgeçmişiFatih Toknaz RandevuFatih Toknaz MuayenehaneFatih Toknaz Muayene ÜcretiFatih Toknaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFatih Toknaz BulGetirFatih Toknaz NeredeCep NoFatih Toknaz UzmanıFatih Toknaz Özel MuayeneFatih Toknaz NumarasıFatih Toknaz Nerede ÇalışıyorFatih Toknaz GörevliUzmanlıkAileFatih Toknaz ŞikayetFatih Toknaz ÖneriFatih Toknaz EleştiriHastalıklarıYorumlarFatih Toknaz KimdirSekreterHemşireFatih Toknaz Yeni BilgileriFatih Toknaz Hakkında BilgiCerrahHekimFatih Toknaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFatih Toknaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFatih Toknaz Doğum TarihiİrtibatFatih Toknaz Tedavi OlanlarSağlıkFatih Toknaz ÖzgeçmişFatih Toknaz BiyografiCerrahisiFatih Toknaz DoktordurFatih Toknaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFatih Toknaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFatih Toknaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediVeTravmatolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,352 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır