Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Semih Akkaya
SEMİH AKKAYA (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMİH AKKAYA (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SEMİH AKKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SEMİH AKKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMİH AKKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMİH AKKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMİH AKKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMİH AKKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMİH AKKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SEMİH,  AKKAYA,   DenizliSEMİH AKKAYA Muayene ÜcretiSEMİH AKKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMİH AKKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMİH AKKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMİH AKKAYA Hakkında BilgiYorumlarSEMİH AKKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMİH AKKAYA HakkındaSEMİH AKKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMİH AKKAYA ÖzgeçmişiSEMİH AKKAYA RandevuSEMİH AKKAYA MuayenehaneSEMİH AKKAYA Muayene ÜcretiSEMİH AKKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMİH AKKAYA BulGetirSEMİH AKKAYA NeredeCep NoSEMİH AKKAYA UzmanıSEMİH AKKAYA Özel MuayeneSEMİH AKKAYA NumarasıSEMİH AKKAYA Nerede ÇalışıyorSEMİH AKKAYA GörevliUzmanlıkAileSEMİH AKKAYA ŞikayetSEMİH AKKAYA ÖneriSEMİH AKKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMİH AKKAYA KimdirSekreterHemşireSEMİH AKKAYA Yeni BilgileriSEMİH AKKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimSEMİH AKKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMİH AKKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMİH AKKAYA Doğum TarihiİrtibatSEMİH AKKAYA Tedavi OlanlarSağlıkSEMİH AKKAYA ÖzgeçmişSEMİH AKKAYA BiyografiCerrahisiSEMİH AKKAYA DoktordurSEMİH AKKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMİH AKKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMİH AKKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 142,466 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır