Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özgür Dinğil
ÖZGÜR DİNĞİL (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGÜR DİNĞİL (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZGÜR DİNĞİL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZGÜR DİNĞİL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGÜR DİNĞİL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGÜR DİNĞİL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGÜR DİNĞİL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGÜR DİNĞİL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGÜR DİNĞİL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZGÜR,  DİNĞİL,   DenizliÖZGÜR DİNĞİL Muayene ÜcretiÖZGÜR DİNĞİL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGÜR DİNĞİL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGÜR DİNĞİL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGÜR DİNĞİL Hakkında BilgiYorumlarÖZGÜR DİNĞİL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGÜR DİNĞİL HakkındaÖZGÜR DİNĞİL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGÜR DİNĞİL ÖzgeçmişiÖZGÜR DİNĞİL RandevuÖZGÜR DİNĞİL MuayenehaneÖZGÜR DİNĞİL Muayene ÜcretiÖZGÜR DİNĞİL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGÜR DİNĞİL BulGetirÖZGÜR DİNĞİL NeredeCep NoÖZGÜR DİNĞİL UzmanıÖZGÜR DİNĞİL Özel MuayeneÖZGÜR DİNĞİL NumarasıÖZGÜR DİNĞİL Nerede ÇalışıyorÖZGÜR DİNĞİL GörevliUzmanlıkAileÖZGÜR DİNĞİL ŞikayetÖZGÜR DİNĞİL ÖneriÖZGÜR DİNĞİL EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGÜR DİNĞİL KimdirSekreterHemşireÖZGÜR DİNĞİL Yeni BilgileriÖZGÜR DİNĞİL Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGÜR DİNĞİL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGÜR DİNĞİL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGÜR DİNĞİL Doğum TarihiİrtibatÖZGÜR DİNĞİL Tedavi OlanlarSağlıkÖZGÜR DİNĞİL ÖzgeçmişÖZGÜR DİNĞİL BiyografiCerrahisiÖZGÜR DİNĞİL DoktordurÖZGÜR DİNĞİL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGÜR DİNĞİL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGÜR DİNĞİL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,074 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır