Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Orhan Tevfik Erdat
ORHAN TEVFİK ERDAT (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ORHAN TEVFİK ERDAT (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ORHAN TEVFİK ERDAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ORHAN TEVFİK ERDAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ORHAN TEVFİK ERDAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ORHAN TEVFİK ERDAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ORHAN TEVFİK ERDAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ORHAN TEVFİK ERDAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ORHAN TEVFİK ERDAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ORHAN,  TEVFİK,  ERDAT,   DenizliORHAN TEVFİK ERDAT Muayene ÜcretiORHAN TEVFİK ERDAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerORHAN TEVFİK ERDAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriORHAN TEVFİK ERDAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarORHAN TEVFİK ERDAT Hakkında BilgiYorumlarORHAN TEVFİK ERDAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiORHAN TEVFİK ERDAT HakkındaORHAN TEVFİK ERDAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıORHAN TEVFİK ERDAT ÖzgeçmişiORHAN TEVFİK ERDAT RandevuORHAN TEVFİK ERDAT MuayenehaneORHAN TEVFİK ERDAT Muayene ÜcretiORHAN TEVFİK ERDAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraORHAN TEVFİK ERDAT BulGetirORHAN TEVFİK ERDAT NeredeCep NoORHAN TEVFİK ERDAT UzmanıORHAN TEVFİK ERDAT Özel MuayeneORHAN TEVFİK ERDAT NumarasıORHAN TEVFİK ERDAT Nerede ÇalışıyorORHAN TEVFİK ERDAT GörevliUzmanlıkAileORHAN TEVFİK ERDAT ŞikayetORHAN TEVFİK ERDAT ÖneriORHAN TEVFİK ERDAT EleştiriHastalıklarıYorumlarORHAN TEVFİK ERDAT KimdirSekreterHemşireORHAN TEVFİK ERDAT Yeni BilgileriORHAN TEVFİK ERDAT Hakkında BilgiCerrahHekimORHAN TEVFİK ERDAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikORHAN TEVFİK ERDAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviORHAN TEVFİK ERDAT Doğum TarihiİrtibatORHAN TEVFİK ERDAT Tedavi OlanlarSağlıkORHAN TEVFİK ERDAT ÖzgeçmişORHAN TEVFİK ERDAT BiyografiCerrahisiORHAN TEVFİK ERDAT DoktordurORHAN TEVFİK ERDAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıORHAN TEVFİK ERDAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirORHAN TEVFİK ERDAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 90,454 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır