Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hüseyin Akdağ
HÜSEYİN AKDAĞ (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN AKDAĞ (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HÜSEYİN AKDAĞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HÜSEYİN AKDAĞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN AKDAĞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN AKDAĞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN AKDAĞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN AKDAĞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN AKDAĞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HÜSEYİN,  AKDAĞ,   DenizliHÜSEYİN AKDAĞ Muayene ÜcretiHÜSEYİN AKDAĞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN AKDAĞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN AKDAĞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN AKDAĞ Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN AKDAĞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN AKDAĞ HakkındaHÜSEYİN AKDAĞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN AKDAĞ ÖzgeçmişiHÜSEYİN AKDAĞ RandevuHÜSEYİN AKDAĞ MuayenehaneHÜSEYİN AKDAĞ Muayene ÜcretiHÜSEYİN AKDAĞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN AKDAĞ BulGetirHÜSEYİN AKDAĞ NeredeCep NoHÜSEYİN AKDAĞ UzmanıHÜSEYİN AKDAĞ Özel MuayeneHÜSEYİN AKDAĞ NumarasıHÜSEYİN AKDAĞ Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN AKDAĞ GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN AKDAĞ ŞikayetHÜSEYİN AKDAĞ ÖneriHÜSEYİN AKDAĞ EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN AKDAĞ KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN AKDAĞ Yeni BilgileriHÜSEYİN AKDAĞ Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN AKDAĞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN AKDAĞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN AKDAĞ Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN AKDAĞ Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN AKDAĞ ÖzgeçmişHÜSEYİN AKDAĞ BiyografiCerrahisiHÜSEYİN AKDAĞ DoktordurHÜSEYİN AKDAĞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN AKDAĞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN AKDAĞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,342 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır