Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hasan Berk
HASAN BERK (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HASAN BERK (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HASAN BERK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HASAN BERK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HASAN BERK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HASAN BERK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HASAN BERK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HASAN,  BERK,   DenizliHASAN BERK Muayene ÜcretiHASAN BERK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHASAN BERK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHASAN BERK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHASAN BERK Hakkında BilgiYorumlarHASAN BERK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHASAN BERK HakkındaHASAN BERK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHASAN BERK ÖzgeçmişiHASAN BERK RandevuHASAN BERK MuayenehaneHASAN BERK Muayene ÜcretiHASAN BERK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHASAN BERK BulGetirHASAN BERK NeredeCep NoHASAN BERK UzmanıHASAN BERK Özel MuayeneHASAN BERK NumarasıHASAN BERK Nerede ÇalışıyorHASAN BERK GörevliUzmanlıkAileHASAN BERK ŞikayetHASAN BERK ÖneriHASAN BERK EleştiriHastalıklarıYorumlarHASAN BERK KimdirSekreterHemşireHASAN BERK Yeni BilgileriHASAN BERK Hakkında BilgiCerrahHekimHASAN BERK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHASAN BERK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHASAN BERK Doğum TarihiİrtibatHASAN BERK Tedavi OlanlarSağlıkHASAN BERK ÖzgeçmişHASAN BERK BiyografiCerrahisiHASAN BERK DoktordurHASAN BERK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHASAN BERK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHASAN BERK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 126,183 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır