Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ali Onur Tirelioğlu
ALİ ONUR TİRELİOĞLU (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ ONUR TİRELİOĞLU (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALİ ONUR TİRELİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALİ ONUR TİRELİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ ONUR TİRELİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ ONUR TİRELİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ ONUR TİRELİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ ONUR TİRELİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ ONUR TİRELİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALİ,  ONUR,  TİRELİOĞLU,   DenizliALİ ONUR TİRELİOĞLU Muayene ÜcretiALİ ONUR TİRELİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ ONUR TİRELİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ ONUR TİRELİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ ONUR TİRELİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarALİ ONUR TİRELİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ ONUR TİRELİOĞLU HakkındaALİ ONUR TİRELİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ ONUR TİRELİOĞLU ÖzgeçmişiALİ ONUR TİRELİOĞLU RandevuALİ ONUR TİRELİOĞLU MuayenehaneALİ ONUR TİRELİOĞLU Muayene ÜcretiALİ ONUR TİRELİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ ONUR TİRELİOĞLU BulGetirALİ ONUR TİRELİOĞLU NeredeCep NoALİ ONUR TİRELİOĞLU UzmanıALİ ONUR TİRELİOĞLU Özel MuayeneALİ ONUR TİRELİOĞLU NumarasıALİ ONUR TİRELİOĞLU Nerede ÇalışıyorALİ ONUR TİRELİOĞLU GörevliUzmanlıkAileALİ ONUR TİRELİOĞLU ŞikayetALİ ONUR TİRELİOĞLU ÖneriALİ ONUR TİRELİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ ONUR TİRELİOĞLU KimdirSekreterHemşireALİ ONUR TİRELİOĞLU Yeni BilgileriALİ ONUR TİRELİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimALİ ONUR TİRELİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ ONUR TİRELİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ ONUR TİRELİOĞLU Doğum TarihiİrtibatALİ ONUR TİRELİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkALİ ONUR TİRELİOĞLU ÖzgeçmişALİ ONUR TİRELİOĞLU BiyografiCerrahisiALİ ONUR TİRELİOĞLU DoktordurALİ ONUR TİRELİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ ONUR TİRELİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ ONUR TİRELİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 81,341 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır