Doktor Bilgileri

Dr. Nusret Ök
NUSRET ÖK (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NUSRET ÖK (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NUSRET ÖK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NUSRET ÖK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NUSRET ÖK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NUSRET ÖK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NUSRET ÖK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NUSRET ÖK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NUSRET ÖK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NUSRET,  ÖK,   DenizliNUSRET ÖK Muayene ÜcretiNUSRET ÖK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNUSRET ÖK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNUSRET ÖK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNUSRET ÖK Hakkında BilgiYorumlarNUSRET ÖK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNUSRET ÖK HakkındaNUSRET ÖK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNUSRET ÖK ÖzgeçmişiNUSRET ÖK RandevuNUSRET ÖK MuayenehaneNUSRET ÖK Muayene ÜcretiNUSRET ÖK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNUSRET ÖK BulGetirNUSRET ÖK NeredeCep NoNUSRET ÖK UzmanıNUSRET ÖK Özel MuayeneNUSRET ÖK NumarasıNUSRET ÖK Nerede ÇalışıyorNUSRET ÖK GörevliUzmanlıkAileNUSRET ÖK ŞikayetNUSRET ÖK ÖneriNUSRET ÖK EleştiriHastalıklarıYorumlarNUSRET ÖK KimdirSekreterHemşireNUSRET ÖK Yeni BilgileriNUSRET ÖK Hakkında BilgiCerrahHekimNUSRET ÖK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNUSRET ÖK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNUSRET ÖK Doğum TarihiİrtibatNUSRET ÖK Tedavi OlanlarSağlıkNUSRET ÖK ÖzgeçmişNUSRET ÖK BiyografiCerrahisiNUSRET ÖK DoktordurNUSRET ÖK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNUSRET ÖK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNUSRET ÖK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,261 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır