Doktor Bilgileri

Dr. Özgür Yiğiter
ÖZGÜR YİĞİTER (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGÜR YİĞİTER (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZGÜR YİĞİTER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZGÜR YİĞİTER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGÜR YİĞİTER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGÜR YİĞİTER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGÜR YİĞİTER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGÜR YİĞİTER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGÜR YİĞİTER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZGÜR,  YİĞİTER,   DenizliÖZGÜR YİĞİTER Muayene ÜcretiÖZGÜR YİĞİTER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGÜR YİĞİTER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGÜR YİĞİTER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGÜR YİĞİTER Hakkında BilgiYorumlarÖZGÜR YİĞİTER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGÜR YİĞİTER HakkındaÖZGÜR YİĞİTER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGÜR YİĞİTER ÖzgeçmişiÖZGÜR YİĞİTER RandevuÖZGÜR YİĞİTER MuayenehaneÖZGÜR YİĞİTER Muayene ÜcretiÖZGÜR YİĞİTER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGÜR YİĞİTER BulGetirÖZGÜR YİĞİTER NeredeCep NoÖZGÜR YİĞİTER UzmanıÖZGÜR YİĞİTER Özel MuayeneÖZGÜR YİĞİTER NumarasıÖZGÜR YİĞİTER Nerede ÇalışıyorÖZGÜR YİĞİTER GörevliUzmanlıkAileÖZGÜR YİĞİTER ŞikayetÖZGÜR YİĞİTER ÖneriÖZGÜR YİĞİTER EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGÜR YİĞİTER KimdirSekreterHemşireÖZGÜR YİĞİTER Yeni BilgileriÖZGÜR YİĞİTER Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGÜR YİĞİTER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGÜR YİĞİTER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGÜR YİĞİTER Doğum TarihiİrtibatÖZGÜR YİĞİTER Tedavi OlanlarSağlıkÖZGÜR YİĞİTER ÖzgeçmişÖZGÜR YİĞİTER BiyografiCerrahisiÖZGÜR YİĞİTER DoktordurÖZGÜR YİĞİTER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGÜR YİĞİTER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGÜR YİĞİTER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 94,512 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır