Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Veysel Başkan
MEHMET VEYSEL BAŞKAN (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET VEYSEL BAŞKAN (Denizli Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET VEYSEL BAŞKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET VEYSEL BAŞKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET VEYSEL BAŞKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET VEYSEL BAŞKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET VEYSEL BAŞKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET VEYSEL BAŞKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET VEYSEL BAŞKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  VEYSEL,  BAŞKAN,   DenizliMEHMET VEYSEL BAŞKAN Muayene ÜcretiMEHMET VEYSEL BAŞKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET VEYSEL BAŞKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET VEYSEL BAŞKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET VEYSEL BAŞKAN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET VEYSEL BAŞKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET VEYSEL BAŞKAN HakkındaMEHMET VEYSEL BAŞKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET VEYSEL BAŞKAN ÖzgeçmişiMEHMET VEYSEL BAŞKAN RandevuMEHMET VEYSEL BAŞKAN MuayenehaneMEHMET VEYSEL BAŞKAN Muayene ÜcretiMEHMET VEYSEL BAŞKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET VEYSEL BAŞKAN BulGetirMEHMET VEYSEL BAŞKAN NeredeCep NoMEHMET VEYSEL BAŞKAN UzmanıMEHMET VEYSEL BAŞKAN Özel MuayeneMEHMET VEYSEL BAŞKAN NumarasıMEHMET VEYSEL BAŞKAN Nerede ÇalışıyorMEHMET VEYSEL BAŞKAN GörevliUzmanlıkAileMEHMET VEYSEL BAŞKAN ŞikayetMEHMET VEYSEL BAŞKAN ÖneriMEHMET VEYSEL BAŞKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET VEYSEL BAŞKAN KimdirSekreterHemşireMEHMET VEYSEL BAŞKAN Yeni BilgileriMEHMET VEYSEL BAŞKAN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET VEYSEL BAŞKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET VEYSEL BAŞKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET VEYSEL BAŞKAN Doğum TarihiİrtibatMEHMET VEYSEL BAŞKAN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET VEYSEL BAŞKAN ÖzgeçmişMEHMET VEYSEL BAŞKAN BiyografiCerrahisiMEHMET VEYSEL BAŞKAN DoktordurMEHMET VEYSEL BAŞKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET VEYSEL BAŞKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET VEYSEL BAŞKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 74,134 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır