Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Burcu Zorlu Değirmencioğlu
BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU (Denizli Nükleer Tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU (Denizli Nükleer Tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BURCU,  ZORLU,  DEĞİRMENCİOĞLU,   DenizliBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Muayene ÜcretiBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU HakkındaBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ÖzgeçmişiBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU RandevuBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU MuayenehaneBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Muayene ÜcretiBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU BulGetirBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU NeredeCep NoBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU UzmanıBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Özel MuayeneBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU NumarasıBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Nerede ÇalışıyorBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU GörevliUzmanlıkAileBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ŞikayetBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ÖneriBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU KimdirSekreterHemşireBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Yeni BilgileriBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Doğum TarihiİrtibatBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU ÖzgeçmişBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU BiyografiCerrahisiBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU DoktordurBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBURCU ZORLU DEĞİRMENCİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNükleerTip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,671 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır