Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Dogangün Yüksel
DOGANGÜN YÜKSEL (Denizli Nükleer Tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DOGANGÜN YÜKSEL (Denizli Nükleer Tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DOGANGÜN YÜKSEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DOGANGÜN YÜKSEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DOGANGÜN YÜKSEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DOGANGÜN YÜKSEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DOGANGÜN YÜKSEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DOGANGÜN YÜKSEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DOGANGÜN YÜKSEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DOGANGÜN,  YÜKSEL,   DenizliDOGANGÜN YÜKSEL Muayene ÜcretiDOGANGÜN YÜKSEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDOGANGÜN YÜKSEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDOGANGÜN YÜKSEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDOGANGÜN YÜKSEL Hakkında BilgiYorumlarDOGANGÜN YÜKSEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDOGANGÜN YÜKSEL HakkındaDOGANGÜN YÜKSEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDOGANGÜN YÜKSEL ÖzgeçmişiDOGANGÜN YÜKSEL RandevuDOGANGÜN YÜKSEL MuayenehaneDOGANGÜN YÜKSEL Muayene ÜcretiDOGANGÜN YÜKSEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDOGANGÜN YÜKSEL BulGetirDOGANGÜN YÜKSEL NeredeCep NoDOGANGÜN YÜKSEL UzmanıDOGANGÜN YÜKSEL Özel MuayeneDOGANGÜN YÜKSEL NumarasıDOGANGÜN YÜKSEL Nerede ÇalışıyorDOGANGÜN YÜKSEL GörevliUzmanlıkAileDOGANGÜN YÜKSEL ŞikayetDOGANGÜN YÜKSEL ÖneriDOGANGÜN YÜKSEL EleştiriHastalıklarıYorumlarDOGANGÜN YÜKSEL KimdirSekreterHemşireDOGANGÜN YÜKSEL Yeni BilgileriDOGANGÜN YÜKSEL Hakkında BilgiCerrahHekimDOGANGÜN YÜKSEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDOGANGÜN YÜKSEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDOGANGÜN YÜKSEL Doğum TarihiİrtibatDOGANGÜN YÜKSEL Tedavi OlanlarSağlıkDOGANGÜN YÜKSEL ÖzgeçmişDOGANGÜN YÜKSEL BiyografiCerrahisiDOGANGÜN YÜKSEL DoktordurDOGANGÜN YÜKSEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDOGANGÜN YÜKSEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDOGANGÜN YÜKSEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNükleerTip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,938 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır