Doktor Bilgileri

Dr. Levent Akça
LEVENT AKÇA (Denizli Nükleer Tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT AKÇA (Denizli Nükleer Tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. LEVENT AKÇA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. LEVENT AKÇA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT AKÇA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT AKÇA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT AKÇA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT AKÇA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT AKÇA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.LEVENT,  AKÇA,   DenizliLEVENT AKÇA Muayene ÜcretiLEVENT AKÇA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT AKÇA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT AKÇA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT AKÇA Hakkında BilgiYorumlarLEVENT AKÇA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT AKÇA HakkındaLEVENT AKÇA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT AKÇA ÖzgeçmişiLEVENT AKÇA RandevuLEVENT AKÇA MuayenehaneLEVENT AKÇA Muayene ÜcretiLEVENT AKÇA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT AKÇA BulGetirLEVENT AKÇA NeredeCep NoLEVENT AKÇA UzmanıLEVENT AKÇA Özel MuayeneLEVENT AKÇA NumarasıLEVENT AKÇA Nerede ÇalışıyorLEVENT AKÇA GörevliUzmanlıkAileLEVENT AKÇA ŞikayetLEVENT AKÇA ÖneriLEVENT AKÇA EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT AKÇA KimdirSekreterHemşireLEVENT AKÇA Yeni BilgileriLEVENT AKÇA Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT AKÇA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT AKÇA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT AKÇA Doğum TarihiİrtibatLEVENT AKÇA Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT AKÇA ÖzgeçmişLEVENT AKÇA BiyografiCerrahisiLEVENT AKÇA DoktordurLEVENT AKÇA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT AKÇA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT AKÇA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNükleerTip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,403 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır