Doktor Bilgileri

Dr. Haydar Aslan
HAYDAR ASLAN (Denizli Nükleer Tip Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYDAR ASLAN (Denizli Nükleer Tip Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAYDAR ASLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAYDAR ASLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAYDAR ASLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAYDAR ASLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAYDAR ASLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAYDAR ASLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAYDAR ASLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAYDAR,  ASLAN,   DenizliHAYDAR ASLAN Muayene ÜcretiHAYDAR ASLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYDAR ASLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYDAR ASLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYDAR ASLAN Hakkında BilgiYorumlarHAYDAR ASLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYDAR ASLAN HakkındaHAYDAR ASLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYDAR ASLAN ÖzgeçmişiHAYDAR ASLAN RandevuHAYDAR ASLAN MuayenehaneHAYDAR ASLAN Muayene ÜcretiHAYDAR ASLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYDAR ASLAN BulGetirHAYDAR ASLAN NeredeCep NoHAYDAR ASLAN UzmanıHAYDAR ASLAN Özel MuayeneHAYDAR ASLAN NumarasıHAYDAR ASLAN Nerede ÇalışıyorHAYDAR ASLAN GörevliUzmanlıkAileHAYDAR ASLAN ŞikayetHAYDAR ASLAN ÖneriHAYDAR ASLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYDAR ASLAN KimdirSekreterHemşireHAYDAR ASLAN Yeni BilgileriHAYDAR ASLAN Hakkında BilgiCerrahHekimHAYDAR ASLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYDAR ASLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYDAR ASLAN Doğum TarihiİrtibatHAYDAR ASLAN Tedavi OlanlarSağlıkHAYDAR ASLAN ÖzgeçmişHAYDAR ASLAN BiyografiCerrahisiHAYDAR ASLAN DoktordurHAYDAR ASLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYDAR ASLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYDAR ASLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNükleerTip-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,382 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır