Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nezihi Eren
Nezihi Eren (Denizli Nörolog Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nezihi Eren (Denizli Nörolog Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nezihi Eren ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nezihi Eren ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nezihi Eren ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nezihi Eren ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nezihi Eren ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Nezihi,  Eren,   DenizliNezihi Eren Muayene ÜcretiNezihi Eren Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNezihi Eren Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNezihi Eren ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNezihi Eren Hakkında BilgiYorumlarNezihi Eren KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNezihi Eren HakkındaNezihi Eren Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNezihi Eren ÖzgeçmişiNezihi Eren RandevuNezihi Eren MuayenehaneNezihi Eren Muayene ÜcretiNezihi Eren ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNezihi Eren BulGetirNezihi Eren NeredeCep NoNezihi Eren UzmanıNezihi Eren Özel MuayeneNezihi Eren NumarasıNezihi Eren Nerede ÇalışıyorNezihi Eren GörevliUzmanlıkAileNezihi Eren ŞikayetNezihi Eren ÖneriNezihi Eren EleştiriHastalıklarıYorumlarNezihi Eren KimdirSekreterHemşireNezihi Eren Yeni BilgileriNezihi Eren Hakkında BilgiCerrahHekimNezihi Eren AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNezihi Eren TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNezihi Eren Doğum TarihiİrtibatNezihi Eren Tedavi OlanlarSağlıkNezihi Eren ÖzgeçmişNezihi Eren BiyografiCerrahisiNezihi Eren DoktordurNezihi Eren Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNezihi Eren TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNezihi Eren Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNörolog-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 115,541 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır