Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hülya Yiğit
Hülya Yiğit (Denizli Nöroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hülya Yiğit (Denizli Nöroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hülya Yiğit hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hülya Yiğit iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hülya Yiğit ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hülya Yiğit ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hülya Yiğit ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hülya Yiğit ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hülya Yiğit ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hülya,  Yiğit,   DenizliHülya Yiğit Muayene ÜcretiHülya Yiğit Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHülya Yiğit Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHülya Yiğit ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHülya Yiğit Hakkında BilgiYorumlarHülya Yiğit KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHülya Yiğit HakkındaHülya Yiğit Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHülya Yiğit ÖzgeçmişiHülya Yiğit RandevuHülya Yiğit MuayenehaneHülya Yiğit Muayene ÜcretiHülya Yiğit ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHülya Yiğit BulGetirHülya Yiğit NeredeCep NoHülya Yiğit UzmanıHülya Yiğit Özel MuayeneHülya Yiğit NumarasıHülya Yiğit Nerede ÇalışıyorHülya Yiğit GörevliUzmanlıkAileHülya Yiğit ŞikayetHülya Yiğit ÖneriHülya Yiğit EleştiriHastalıklarıYorumlarHülya Yiğit KimdirSekreterHemşireHülya Yiğit Yeni BilgileriHülya Yiğit Hakkında BilgiCerrahHekimHülya Yiğit AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHülya Yiğit TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHülya Yiğit Doğum TarihiİrtibatHülya Yiğit Tedavi OlanlarSağlıkHülya Yiğit ÖzgeçmişHülya Yiğit BiyografiCerrahisiHülya Yiğit DoktordurHülya Yiğit Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHülya Yiğit TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHülya Yiğit Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNörolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 111,605 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır