Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Hacer Ergin
HACER ERGİN (Denizli Neonatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HACER ERGİN (Denizli Neonatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. HACER ERGİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. HACER ERGİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HACER ERGİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HACER ERGİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HACER ERGİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HACER ERGİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HACER ERGİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.HACER,  ERGİN,   DenizliHACER ERGİN Muayene ÜcretiHACER ERGİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHACER ERGİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHACER ERGİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHACER ERGİN Hakkında BilgiYorumlarHACER ERGİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHACER ERGİN HakkındaHACER ERGİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHACER ERGİN ÖzgeçmişiHACER ERGİN RandevuHACER ERGİN MuayenehaneHACER ERGİN Muayene ÜcretiHACER ERGİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHACER ERGİN BulGetirHACER ERGİN NeredeCep NoHACER ERGİN UzmanıHACER ERGİN Özel MuayeneHACER ERGİN NumarasıHACER ERGİN Nerede ÇalışıyorHACER ERGİN GörevliUzmanlıkAileHACER ERGİN ŞikayetHACER ERGİN ÖneriHACER ERGİN EleştiriHastalıklarıYorumlarHACER ERGİN KimdirSekreterHemşireHACER ERGİN Yeni BilgileriHACER ERGİN Hakkında BilgiCerrahHekimHACER ERGİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHACER ERGİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHACER ERGİN Doğum TarihiİrtibatHACER ERGİN Tedavi OlanlarSağlıkHACER ERGİN ÖzgeçmişHACER ERGİN BiyografiCerrahisiHACER ERGİN DoktordurHACER ERGİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHACER ERGİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHACER ERGİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNeonatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,077 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır