Doktor Bilgileri

Dr. Naime Özlem Duman
NAİME ÖZLEM DUMAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NAİME ÖZLEM DUMAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NAİME ÖZLEM DUMAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NAİME ÖZLEM DUMAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NAİME ÖZLEM DUMAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NAİME ÖZLEM DUMAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NAİME ÖZLEM DUMAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NAİME ÖZLEM DUMAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NAİME ÖZLEM DUMAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NAİME,  ÖZLEM,  DUMAN,   AdanaNAİME ÖZLEM DUMAN Muayene ÜcretiNAİME ÖZLEM DUMAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNAİME ÖZLEM DUMAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNAİME ÖZLEM DUMAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNAİME ÖZLEM DUMAN Hakkında BilgiYorumlarNAİME ÖZLEM DUMAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNAİME ÖZLEM DUMAN HakkındaNAİME ÖZLEM DUMAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNAİME ÖZLEM DUMAN ÖzgeçmişiNAİME ÖZLEM DUMAN RandevuNAİME ÖZLEM DUMAN MuayenehaneNAİME ÖZLEM DUMAN Muayene ÜcretiNAİME ÖZLEM DUMAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNAİME ÖZLEM DUMAN BulGetirNAİME ÖZLEM DUMAN NeredeCep NoNAİME ÖZLEM DUMAN UzmanıNAİME ÖZLEM DUMAN Özel MuayeneNAİME ÖZLEM DUMAN NumarasıNAİME ÖZLEM DUMAN Nerede ÇalışıyorNAİME ÖZLEM DUMAN GörevliUzmanlıkAileNAİME ÖZLEM DUMAN ŞikayetNAİME ÖZLEM DUMAN ÖneriNAİME ÖZLEM DUMAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNAİME ÖZLEM DUMAN KimdirSekreterHemşireNAİME ÖZLEM DUMAN Yeni BilgileriNAİME ÖZLEM DUMAN Hakkında BilgiCerrahHekimNAİME ÖZLEM DUMAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNAİME ÖZLEM DUMAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNAİME ÖZLEM DUMAN Doğum TarihiİrtibatNAİME ÖZLEM DUMAN Tedavi OlanlarSağlıkNAİME ÖZLEM DUMAN ÖzgeçmişNAİME ÖZLEM DUMAN BiyografiCerrahisiNAİME ÖZLEM DUMAN DoktordurNAİME ÖZLEM DUMAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNAİME ÖZLEM DUMAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNAİME ÖZLEM DUMAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,724 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır