Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Aylin Coşkun Özer
Aylin COŞKUN ÖZER (Denizli Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Aylin COŞKUN ÖZER (Denizli Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Aylin COŞKUN ÖZER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Aylin COŞKUN ÖZER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Aylin COŞKUN ÖZER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Aylin COŞKUN ÖZER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Aylin COŞKUN ÖZER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Aylin COŞKUN ÖZER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Aylin COŞKUN ÖZER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Aylin,  COŞKUN,  ÖZER,   DenizliAylin COŞKUN ÖZER Muayene ÜcretiAylin COŞKUN ÖZER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAylin COŞKUN ÖZER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAylin COŞKUN ÖZER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAylin COŞKUN ÖZER Hakkında BilgiYorumlarAylin COŞKUN ÖZER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAylin COŞKUN ÖZER HakkındaAylin COŞKUN ÖZER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAylin COŞKUN ÖZER ÖzgeçmişiAylin COŞKUN ÖZER RandevuAylin COŞKUN ÖZER MuayenehaneAylin COŞKUN ÖZER Muayene ÜcretiAylin COŞKUN ÖZER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAylin COŞKUN ÖZER BulGetirAylin COŞKUN ÖZER NeredeCep NoAylin COŞKUN ÖZER UzmanıAylin COŞKUN ÖZER Özel MuayeneAylin COŞKUN ÖZER NumarasıAylin COŞKUN ÖZER Nerede ÇalışıyorAylin COŞKUN ÖZER GörevliUzmanlıkAileAylin COŞKUN ÖZER ŞikayetAylin COŞKUN ÖZER ÖneriAylin COŞKUN ÖZER EleştiriHastalıklarıYorumlarAylin COŞKUN ÖZER KimdirSekreterHemşireAylin COŞKUN ÖZER Yeni BilgileriAylin COŞKUN ÖZER Hakkında BilgiCerrahHekimAylin COŞKUN ÖZER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAylin COŞKUN ÖZER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAylin COŞKUN ÖZER Doğum TarihiİrtibatAylin COŞKUN ÖZER Tedavi OlanlarSağlıkAylin COŞKUN ÖZER ÖzgeçmişAylin COŞKUN ÖZER BiyografiCerrahisiAylin COŞKUN ÖZER DoktordurAylin COŞKUN ÖZER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAylin COŞKUN ÖZER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAylin COŞKUN ÖZER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBoğazUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,824 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır