Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Vildan Kurgan Gürler
VİLDAN KURGAN GÜRLER (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VİLDAN KURGAN GÜRLER (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. VİLDAN KURGAN GÜRLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. VİLDAN KURGAN GÜRLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VİLDAN KURGAN GÜRLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VİLDAN KURGAN GÜRLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VİLDAN KURGAN GÜRLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VİLDAN KURGAN GÜRLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VİLDAN KURGAN GÜRLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.VİLDAN,  KURGAN,  GÜRLER,   DenizliVİLDAN KURGAN GÜRLER Muayene ÜcretiVİLDAN KURGAN GÜRLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVİLDAN KURGAN GÜRLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVİLDAN KURGAN GÜRLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVİLDAN KURGAN GÜRLER Hakkında BilgiYorumlarVİLDAN KURGAN GÜRLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVİLDAN KURGAN GÜRLER HakkındaVİLDAN KURGAN GÜRLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVİLDAN KURGAN GÜRLER ÖzgeçmişiVİLDAN KURGAN GÜRLER RandevuVİLDAN KURGAN GÜRLER MuayenehaneVİLDAN KURGAN GÜRLER Muayene ÜcretiVİLDAN KURGAN GÜRLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVİLDAN KURGAN GÜRLER BulGetirVİLDAN KURGAN GÜRLER NeredeCep NoVİLDAN KURGAN GÜRLER UzmanıVİLDAN KURGAN GÜRLER Özel MuayeneVİLDAN KURGAN GÜRLER NumarasıVİLDAN KURGAN GÜRLER Nerede ÇalışıyorVİLDAN KURGAN GÜRLER GörevliUzmanlıkAileVİLDAN KURGAN GÜRLER ŞikayetVİLDAN KURGAN GÜRLER ÖneriVİLDAN KURGAN GÜRLER EleştiriHastalıklarıYorumlarVİLDAN KURGAN GÜRLER KimdirSekreterHemşireVİLDAN KURGAN GÜRLER Yeni BilgileriVİLDAN KURGAN GÜRLER Hakkında BilgiCerrahHekimVİLDAN KURGAN GÜRLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVİLDAN KURGAN GÜRLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVİLDAN KURGAN GÜRLER Doğum TarihiİrtibatVİLDAN KURGAN GÜRLER Tedavi OlanlarSağlıkVİLDAN KURGAN GÜRLER ÖzgeçmişVİLDAN KURGAN GÜRLER BiyografiCerrahisiVİLDAN KURGAN GÜRLER DoktordurVİLDAN KURGAN GÜRLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVİLDAN KURGAN GÜRLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVİLDAN KURGAN GÜRLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,288 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır