Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sermet Akkuş
SERMET AKKUŞ (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERMET AKKUŞ (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SERMET AKKUŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SERMET AKKUŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERMET AKKUŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERMET AKKUŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERMET AKKUŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERMET AKKUŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERMET AKKUŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SERMET,  AKKUŞ,   DenizliSERMET AKKUŞ Muayene ÜcretiSERMET AKKUŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERMET AKKUŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERMET AKKUŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERMET AKKUŞ Hakkında BilgiYorumlarSERMET AKKUŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERMET AKKUŞ HakkındaSERMET AKKUŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERMET AKKUŞ ÖzgeçmişiSERMET AKKUŞ RandevuSERMET AKKUŞ MuayenehaneSERMET AKKUŞ Muayene ÜcretiSERMET AKKUŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERMET AKKUŞ BulGetirSERMET AKKUŞ NeredeCep NoSERMET AKKUŞ UzmanıSERMET AKKUŞ Özel MuayeneSERMET AKKUŞ NumarasıSERMET AKKUŞ Nerede ÇalışıyorSERMET AKKUŞ GörevliUzmanlıkAileSERMET AKKUŞ ŞikayetSERMET AKKUŞ ÖneriSERMET AKKUŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSERMET AKKUŞ KimdirSekreterHemşireSERMET AKKUŞ Yeni BilgileriSERMET AKKUŞ Hakkında BilgiCerrahHekimSERMET AKKUŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERMET AKKUŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERMET AKKUŞ Doğum TarihiİrtibatSERMET AKKUŞ Tedavi OlanlarSağlıkSERMET AKKUŞ ÖzgeçmişSERMET AKKUŞ BiyografiCerrahisiSERMET AKKUŞ DoktordurSERMET AKKUŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERMET AKKUŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERMET AKKUŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,345 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır