Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özer Özerdem
ÖZER ÖZERDEM (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZER ÖZERDEM (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZER ÖZERDEM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZER ÖZERDEM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZER ÖZERDEM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZER ÖZERDEM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZER ÖZERDEM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZER ÖZERDEM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZER ÖZERDEM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZER,  ÖZERDEM,   DenizliÖZER ÖZERDEM Muayene ÜcretiÖZER ÖZERDEM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZER ÖZERDEM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZER ÖZERDEM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZER ÖZERDEM Hakkında BilgiYorumlarÖZER ÖZERDEM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZER ÖZERDEM HakkındaÖZER ÖZERDEM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZER ÖZERDEM ÖzgeçmişiÖZER ÖZERDEM RandevuÖZER ÖZERDEM MuayenehaneÖZER ÖZERDEM Muayene ÜcretiÖZER ÖZERDEM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZER ÖZERDEM BulGetirÖZER ÖZERDEM NeredeCep NoÖZER ÖZERDEM UzmanıÖZER ÖZERDEM Özel MuayeneÖZER ÖZERDEM NumarasıÖZER ÖZERDEM Nerede ÇalışıyorÖZER ÖZERDEM GörevliUzmanlıkAileÖZER ÖZERDEM ŞikayetÖZER ÖZERDEM ÖneriÖZER ÖZERDEM EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZER ÖZERDEM KimdirSekreterHemşireÖZER ÖZERDEM Yeni BilgileriÖZER ÖZERDEM Hakkında BilgiCerrahHekimÖZER ÖZERDEM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZER ÖZERDEM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZER ÖZERDEM Doğum TarihiİrtibatÖZER ÖZERDEM Tedavi OlanlarSağlıkÖZER ÖZERDEM ÖzgeçmişÖZER ÖZERDEM BiyografiCerrahisiÖZER ÖZERDEM DoktordurÖZER ÖZERDEM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZER ÖZERDEM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZER ÖZERDEM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,526 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır