Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Türel
MEHMET TÜREL (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET TÜREL (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET TÜREL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET TÜREL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET TÜREL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET TÜREL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET TÜREL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET TÜREL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET TÜREL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  TÜREL,   DenizliMEHMET TÜREL Muayene ÜcretiMEHMET TÜREL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET TÜREL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET TÜREL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET TÜREL Hakkında BilgiYorumlarMEHMET TÜREL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET TÜREL HakkındaMEHMET TÜREL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET TÜREL ÖzgeçmişiMEHMET TÜREL RandevuMEHMET TÜREL MuayenehaneMEHMET TÜREL Muayene ÜcretiMEHMET TÜREL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET TÜREL BulGetirMEHMET TÜREL NeredeCep NoMEHMET TÜREL UzmanıMEHMET TÜREL Özel MuayeneMEHMET TÜREL NumarasıMEHMET TÜREL Nerede ÇalışıyorMEHMET TÜREL GörevliUzmanlıkAileMEHMET TÜREL ŞikayetMEHMET TÜREL ÖneriMEHMET TÜREL EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET TÜREL KimdirSekreterHemşireMEHMET TÜREL Yeni BilgileriMEHMET TÜREL Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET TÜREL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET TÜREL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET TÜREL Doğum TarihiİrtibatMEHMET TÜREL Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET TÜREL ÖzgeçmişMEHMET TÜREL BiyografiCerrahisiMEHMET TÜREL DoktordurMEHMET TÜREL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET TÜREL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET TÜREL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,764 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır