Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ekrem Şengül
EKREM ŞENGÜL (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EKREM ŞENGÜL (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EKREM ŞENGÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EKREM ŞENGÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EKREM ŞENGÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EKREM ŞENGÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EKREM ŞENGÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EKREM ŞENGÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EKREM ŞENGÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EKREM,  ŞENGÜL,   DenizliEKREM ŞENGÜL Muayene ÜcretiEKREM ŞENGÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEKREM ŞENGÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEKREM ŞENGÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEKREM ŞENGÜL Hakkında BilgiYorumlarEKREM ŞENGÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEKREM ŞENGÜL HakkındaEKREM ŞENGÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEKREM ŞENGÜL ÖzgeçmişiEKREM ŞENGÜL RandevuEKREM ŞENGÜL MuayenehaneEKREM ŞENGÜL Muayene ÜcretiEKREM ŞENGÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEKREM ŞENGÜL BulGetirEKREM ŞENGÜL NeredeCep NoEKREM ŞENGÜL UzmanıEKREM ŞENGÜL Özel MuayeneEKREM ŞENGÜL NumarasıEKREM ŞENGÜL Nerede ÇalışıyorEKREM ŞENGÜL GörevliUzmanlıkAileEKREM ŞENGÜL ŞikayetEKREM ŞENGÜL ÖneriEKREM ŞENGÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarEKREM ŞENGÜL KimdirSekreterHemşireEKREM ŞENGÜL Yeni BilgileriEKREM ŞENGÜL Hakkında BilgiCerrahHekimEKREM ŞENGÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEKREM ŞENGÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEKREM ŞENGÜL Doğum TarihiİrtibatEKREM ŞENGÜL Tedavi OlanlarSağlıkEKREM ŞENGÜL ÖzgeçmişEKREM ŞENGÜL BiyografiCerrahisiEKREM ŞENGÜL DoktordurEKREM ŞENGÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEKREM ŞENGÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEKREM ŞENGÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,898 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır