Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Serdar Saraçel
AHMET SERDAR SARAÇEL (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET SERDAR SARAÇEL (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET SERDAR SARAÇEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET SERDAR SARAÇEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET SERDAR SARAÇEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET SERDAR SARAÇEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET SERDAR SARAÇEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET SERDAR SARAÇEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET SERDAR SARAÇEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  SERDAR,  SARAÇEL,   DenizliAHMET SERDAR SARAÇEL Muayene ÜcretiAHMET SERDAR SARAÇEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET SERDAR SARAÇEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET SERDAR SARAÇEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET SERDAR SARAÇEL Hakkında BilgiYorumlarAHMET SERDAR SARAÇEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET SERDAR SARAÇEL HakkındaAHMET SERDAR SARAÇEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET SERDAR SARAÇEL ÖzgeçmişiAHMET SERDAR SARAÇEL RandevuAHMET SERDAR SARAÇEL MuayenehaneAHMET SERDAR SARAÇEL Muayene ÜcretiAHMET SERDAR SARAÇEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET SERDAR SARAÇEL BulGetirAHMET SERDAR SARAÇEL NeredeCep NoAHMET SERDAR SARAÇEL UzmanıAHMET SERDAR SARAÇEL Özel MuayeneAHMET SERDAR SARAÇEL NumarasıAHMET SERDAR SARAÇEL Nerede ÇalışıyorAHMET SERDAR SARAÇEL GörevliUzmanlıkAileAHMET SERDAR SARAÇEL ŞikayetAHMET SERDAR SARAÇEL ÖneriAHMET SERDAR SARAÇEL EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET SERDAR SARAÇEL KimdirSekreterHemşireAHMET SERDAR SARAÇEL Yeni BilgileriAHMET SERDAR SARAÇEL Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET SERDAR SARAÇEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET SERDAR SARAÇEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET SERDAR SARAÇEL Doğum TarihiİrtibatAHMET SERDAR SARAÇEL Tedavi OlanlarSağlıkAHMET SERDAR SARAÇEL ÖzgeçmişAHMET SERDAR SARAÇEL BiyografiCerrahisiAHMET SERDAR SARAÇEL DoktordurAHMET SERDAR SARAÇEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET SERDAR SARAÇEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET SERDAR SARAÇEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,002 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır