Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Bülent Topuz
BÜLENT TOPUZ (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜLENT TOPUZ (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. BÜLENT TOPUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. BÜLENT TOPUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜLENT TOPUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜLENT TOPUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜLENT TOPUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜLENT TOPUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜLENT TOPUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.BÜLENT,  TOPUZ,   DenizliBÜLENT TOPUZ Muayene ÜcretiBÜLENT TOPUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜLENT TOPUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜLENT TOPUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜLENT TOPUZ Hakkında BilgiYorumlarBÜLENT TOPUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜLENT TOPUZ HakkındaBÜLENT TOPUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜLENT TOPUZ ÖzgeçmişiBÜLENT TOPUZ RandevuBÜLENT TOPUZ MuayenehaneBÜLENT TOPUZ Muayene ÜcretiBÜLENT TOPUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜLENT TOPUZ BulGetirBÜLENT TOPUZ NeredeCep NoBÜLENT TOPUZ UzmanıBÜLENT TOPUZ Özel MuayeneBÜLENT TOPUZ NumarasıBÜLENT TOPUZ Nerede ÇalışıyorBÜLENT TOPUZ GörevliUzmanlıkAileBÜLENT TOPUZ ŞikayetBÜLENT TOPUZ ÖneriBÜLENT TOPUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜLENT TOPUZ KimdirSekreterHemşireBÜLENT TOPUZ Yeni BilgileriBÜLENT TOPUZ Hakkında BilgiCerrahHekimBÜLENT TOPUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜLENT TOPUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜLENT TOPUZ Doğum TarihiİrtibatBÜLENT TOPUZ Tedavi OlanlarSağlıkBÜLENT TOPUZ ÖzgeçmişBÜLENT TOPUZ BiyografiCerrahisiBÜLENT TOPUZ DoktordurBÜLENT TOPUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜLENT TOPUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜLENT TOPUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,346 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır