Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Gökhan Aydemir
GÖKHAN AYDEMİR (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKHAN AYDEMİR (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. GÖKHAN AYDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. GÖKHAN AYDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKHAN AYDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKHAN AYDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKHAN AYDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKHAN AYDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKHAN AYDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.GÖKHAN,  AYDEMİR,   DenizliGÖKHAN AYDEMİR Muayene ÜcretiGÖKHAN AYDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKHAN AYDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKHAN AYDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKHAN AYDEMİR Hakkında BilgiYorumlarGÖKHAN AYDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKHAN AYDEMİR HakkındaGÖKHAN AYDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKHAN AYDEMİR ÖzgeçmişiGÖKHAN AYDEMİR RandevuGÖKHAN AYDEMİR MuayenehaneGÖKHAN AYDEMİR Muayene ÜcretiGÖKHAN AYDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKHAN AYDEMİR BulGetirGÖKHAN AYDEMİR NeredeCep NoGÖKHAN AYDEMİR UzmanıGÖKHAN AYDEMİR Özel MuayeneGÖKHAN AYDEMİR NumarasıGÖKHAN AYDEMİR Nerede ÇalışıyorGÖKHAN AYDEMİR GörevliUzmanlıkAileGÖKHAN AYDEMİR ŞikayetGÖKHAN AYDEMİR ÖneriGÖKHAN AYDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKHAN AYDEMİR KimdirSekreterHemşireGÖKHAN AYDEMİR Yeni BilgileriGÖKHAN AYDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKHAN AYDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKHAN AYDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKHAN AYDEMİR Doğum TarihiİrtibatGÖKHAN AYDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkGÖKHAN AYDEMİR ÖzgeçmişGÖKHAN AYDEMİR BiyografiCerrahisiGÖKHAN AYDEMİR DoktordurGÖKHAN AYDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKHAN AYDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKHAN AYDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,917 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır