Doktor Bilgileri

Dr. Ferhat Kalkan
FERHAT KALKAN (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERHAT KALKAN (Denizli Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FERHAT KALKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FERHAT KALKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERHAT KALKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERHAT KALKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERHAT KALKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERHAT KALKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERHAT KALKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FERHAT,  KALKAN,   DenizliFERHAT KALKAN Muayene ÜcretiFERHAT KALKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERHAT KALKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERHAT KALKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERHAT KALKAN Hakkında BilgiYorumlarFERHAT KALKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERHAT KALKAN HakkındaFERHAT KALKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERHAT KALKAN ÖzgeçmişiFERHAT KALKAN RandevuFERHAT KALKAN MuayenehaneFERHAT KALKAN Muayene ÜcretiFERHAT KALKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERHAT KALKAN BulGetirFERHAT KALKAN NeredeCep NoFERHAT KALKAN UzmanıFERHAT KALKAN Özel MuayeneFERHAT KALKAN NumarasıFERHAT KALKAN Nerede ÇalışıyorFERHAT KALKAN GörevliUzmanlıkAileFERHAT KALKAN ŞikayetFERHAT KALKAN ÖneriFERHAT KALKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarFERHAT KALKAN KimdirSekreterHemşireFERHAT KALKAN Yeni BilgileriFERHAT KALKAN Hakkında BilgiCerrahHekimFERHAT KALKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERHAT KALKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERHAT KALKAN Doğum TarihiİrtibatFERHAT KALKAN Tedavi OlanlarSağlıkFERHAT KALKAN ÖzgeçmişFERHAT KALKAN BiyografiCerrahisiFERHAT KALKAN DoktordurFERHAT KALKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERHAT KALKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERHAT KALKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79,423 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır