Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selim Ünal
Selim Ünal (Denizli Kardiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Selim Ünal (Denizli Kardiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Selim Ünal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Selim Ünal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Selim Ünal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Selim Ünal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Selim Ünal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Selim Ünal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Selim Ünal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Selim,  Ünal,   DenizliSelim Ünal Muayene ÜcretiSelim Ünal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSelim Ünal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSelim Ünal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSelim Ünal Hakkında BilgiYorumlarSelim Ünal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSelim Ünal HakkındaSelim Ünal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSelim Ünal ÖzgeçmişiSelim Ünal RandevuSelim Ünal MuayenehaneSelim Ünal Muayene ÜcretiSelim Ünal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSelim Ünal BulGetirSelim Ünal NeredeCep NoSelim Ünal UzmanıSelim Ünal Özel MuayeneSelim Ünal NumarasıSelim Ünal Nerede ÇalışıyorSelim Ünal GörevliUzmanlıkAileSelim Ünal ŞikayetSelim Ünal ÖneriSelim Ünal EleştiriHastalıklarıYorumlarSelim Ünal KimdirSekreterHemşireSelim Ünal Yeni BilgileriSelim Ünal Hakkında BilgiCerrahHekimSelim Ünal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSelim Ünal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSelim Ünal Doğum TarihiİrtibatSelim Ünal Tedavi OlanlarSağlıkSelim Ünal ÖzgeçmişSelim Ünal BiyografiCerrahisiSelim Ünal DoktordurSelim Ünal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSelim Ünal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSelim Ünal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 103,144 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır