Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özgür Taşköylü
Özgür Taşköylü (Denizli Kardiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Özgür Taşköylü (Denizli Kardiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Özgür Taşköylü hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Özgür Taşköylü iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Özgür Taşköylü ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Özgür Taşköylü ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Özgür Taşköylü ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Özgür Taşköylü ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Özgür Taşköylü ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Özgür,  Taşköylü,   DenizliÖzgür Taşköylü Muayene ÜcretiÖzgür Taşköylü Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖzgür Taşköylü Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖzgür Taşköylü ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖzgür Taşköylü Hakkında BilgiYorumlarÖzgür Taşköylü KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖzgür Taşköylü HakkındaÖzgür Taşköylü Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖzgür Taşköylü ÖzgeçmişiÖzgür Taşköylü RandevuÖzgür Taşköylü MuayenehaneÖzgür Taşköylü Muayene ÜcretiÖzgür Taşköylü ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖzgür Taşköylü BulGetirÖzgür Taşköylü NeredeCep NoÖzgür Taşköylü UzmanıÖzgür Taşköylü Özel MuayeneÖzgür Taşköylü NumarasıÖzgür Taşköylü Nerede ÇalışıyorÖzgür Taşköylü GörevliUzmanlıkAileÖzgür Taşköylü ŞikayetÖzgür Taşköylü ÖneriÖzgür Taşköylü EleştiriHastalıklarıYorumlarÖzgür Taşköylü KimdirSekreterHemşireÖzgür Taşköylü Yeni BilgileriÖzgür Taşköylü Hakkında BilgiCerrahHekimÖzgür Taşköylü AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖzgür Taşköylü TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖzgür Taşköylü Doğum TarihiİrtibatÖzgür Taşköylü Tedavi OlanlarSağlıkÖzgür Taşköylü ÖzgeçmişÖzgür Taşköylü BiyografiCerrahisiÖzgür Taşköylü DoktordurÖzgür Taşköylü Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖzgür Taşköylü TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖzgür Taşköylü Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,007 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır