Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayşe Gülmez
Ayşe GÜLMEZ (Denizli Kardiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşe GÜLMEZ (Denizli Kardiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ayşe GÜLMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ayşe GÜLMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayşe GÜLMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayşe GÜLMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayşe GÜLMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayşe GÜLMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayşe GÜLMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ayşe,  GÜLMEZ,   DenizliAyşe GÜLMEZ Muayene ÜcretiAyşe GÜLMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşe GÜLMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşe GÜLMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşe GÜLMEZ Hakkında BilgiYorumlarAyşe GÜLMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşe GÜLMEZ HakkındaAyşe GÜLMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşe GÜLMEZ ÖzgeçmişiAyşe GÜLMEZ RandevuAyşe GÜLMEZ MuayenehaneAyşe GÜLMEZ Muayene ÜcretiAyşe GÜLMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşe GÜLMEZ BulGetirAyşe GÜLMEZ NeredeCep NoAyşe GÜLMEZ UzmanıAyşe GÜLMEZ Özel MuayeneAyşe GÜLMEZ NumarasıAyşe GÜLMEZ Nerede ÇalışıyorAyşe GÜLMEZ GörevliUzmanlıkAileAyşe GÜLMEZ ŞikayetAyşe GÜLMEZ ÖneriAyşe GÜLMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşe GÜLMEZ KimdirSekreterHemşireAyşe GÜLMEZ Yeni BilgileriAyşe GÜLMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimAyşe GÜLMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşe GÜLMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşe GÜLMEZ Doğum TarihiİrtibatAyşe GÜLMEZ Tedavi OlanlarSağlıkAyşe GÜLMEZ ÖzgeçmişAyşe GÜLMEZ BiyografiCerrahisiAyşe GÜLMEZ DoktordurAyşe GÜLMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşe GÜLMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşe GÜLMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 136,768 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır