Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bekir Küçükkaya
BEKİR KÜÇÜKKAYA (Denizli Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEKİR KÜÇÜKKAYA (Denizli Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BEKİR KÜÇÜKKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BEKİR KÜÇÜKKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BEKİR KÜÇÜKKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BEKİR KÜÇÜKKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BEKİR KÜÇÜKKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BEKİR KÜÇÜKKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BEKİR KÜÇÜKKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BEKİR,  KÜÇÜKKAYA,   DenizliBEKİR KÜÇÜKKAYA Muayene ÜcretiBEKİR KÜÇÜKKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEKİR KÜÇÜKKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEKİR KÜÇÜKKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEKİR KÜÇÜKKAYA Hakkında BilgiYorumlarBEKİR KÜÇÜKKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEKİR KÜÇÜKKAYA HakkındaBEKİR KÜÇÜKKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEKİR KÜÇÜKKAYA ÖzgeçmişiBEKİR KÜÇÜKKAYA RandevuBEKİR KÜÇÜKKAYA MuayenehaneBEKİR KÜÇÜKKAYA Muayene ÜcretiBEKİR KÜÇÜKKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEKİR KÜÇÜKKAYA BulGetirBEKİR KÜÇÜKKAYA NeredeCep NoBEKİR KÜÇÜKKAYA UzmanıBEKİR KÜÇÜKKAYA Özel MuayeneBEKİR KÜÇÜKKAYA NumarasıBEKİR KÜÇÜKKAYA Nerede ÇalışıyorBEKİR KÜÇÜKKAYA GörevliUzmanlıkAileBEKİR KÜÇÜKKAYA ŞikayetBEKİR KÜÇÜKKAYA ÖneriBEKİR KÜÇÜKKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarBEKİR KÜÇÜKKAYA KimdirSekreterHemşireBEKİR KÜÇÜKKAYA Yeni BilgileriBEKİR KÜÇÜKKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimBEKİR KÜÇÜKKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEKİR KÜÇÜKKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEKİR KÜÇÜKKAYA Doğum TarihiİrtibatBEKİR KÜÇÜKKAYA Tedavi OlanlarSağlıkBEKİR KÜÇÜKKAYA ÖzgeçmişBEKİR KÜÇÜKKAYA BiyografiCerrahisiBEKİR KÜÇÜKKAYA DoktordurBEKİR KÜÇÜKKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEKİR KÜÇÜKKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEKİR KÜÇÜKKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,238 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır