Doktor Bilgileri

Dr. Bekir Serhat Yildiz
BEKİR SERHAT YILDIZ (Denizli Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEKİR SERHAT YILDIZ (Denizli Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BEKİR SERHAT YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BEKİR SERHAT YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BEKİR SERHAT YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BEKİR SERHAT YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BEKİR SERHAT YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BEKİR SERHAT YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BEKİR SERHAT YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BEKİR,  SERHAT,  YILDIZ,   DenizliBEKİR SERHAT YILDIZ Muayene ÜcretiBEKİR SERHAT YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEKİR SERHAT YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEKİR SERHAT YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEKİR SERHAT YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarBEKİR SERHAT YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEKİR SERHAT YILDIZ HakkındaBEKİR SERHAT YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEKİR SERHAT YILDIZ ÖzgeçmişiBEKİR SERHAT YILDIZ RandevuBEKİR SERHAT YILDIZ MuayenehaneBEKİR SERHAT YILDIZ Muayene ÜcretiBEKİR SERHAT YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEKİR SERHAT YILDIZ BulGetirBEKİR SERHAT YILDIZ NeredeCep NoBEKİR SERHAT YILDIZ UzmanıBEKİR SERHAT YILDIZ Özel MuayeneBEKİR SERHAT YILDIZ NumarasıBEKİR SERHAT YILDIZ Nerede ÇalışıyorBEKİR SERHAT YILDIZ GörevliUzmanlıkAileBEKİR SERHAT YILDIZ ŞikayetBEKİR SERHAT YILDIZ ÖneriBEKİR SERHAT YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarBEKİR SERHAT YILDIZ KimdirSekreterHemşireBEKİR SERHAT YILDIZ Yeni BilgileriBEKİR SERHAT YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimBEKİR SERHAT YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEKİR SERHAT YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEKİR SERHAT YILDIZ Doğum TarihiİrtibatBEKİR SERHAT YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkBEKİR SERHAT YILDIZ ÖzgeçmişBEKİR SERHAT YILDIZ BiyografiCerrahisiBEKİR SERHAT YILDIZ DoktordurBEKİR SERHAT YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEKİR SERHAT YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEKİR SERHAT YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,350 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır