Doktor Bilgileri

Dr. Begüm Yetiş
BEGÜM YETİŞ (Denizli Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEGÜM YETİŞ (Denizli Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BEGÜM YETİŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BEGÜM YETİŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BEGÜM YETİŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BEGÜM YETİŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BEGÜM YETİŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BEGÜM YETİŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BEGÜM YETİŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BEGÜM,  YETİŞ,   DenizliBEGÜM YETİŞ Muayene ÜcretiBEGÜM YETİŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEGÜM YETİŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEGÜM YETİŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEGÜM YETİŞ Hakkında BilgiYorumlarBEGÜM YETİŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEGÜM YETİŞ HakkındaBEGÜM YETİŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEGÜM YETİŞ ÖzgeçmişiBEGÜM YETİŞ RandevuBEGÜM YETİŞ MuayenehaneBEGÜM YETİŞ Muayene ÜcretiBEGÜM YETİŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEGÜM YETİŞ BulGetirBEGÜM YETİŞ NeredeCep NoBEGÜM YETİŞ UzmanıBEGÜM YETİŞ Özel MuayeneBEGÜM YETİŞ NumarasıBEGÜM YETİŞ Nerede ÇalışıyorBEGÜM YETİŞ GörevliUzmanlıkAileBEGÜM YETİŞ ŞikayetBEGÜM YETİŞ ÖneriBEGÜM YETİŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBEGÜM YETİŞ KimdirSekreterHemşireBEGÜM YETİŞ Yeni BilgileriBEGÜM YETİŞ Hakkında BilgiCerrahHekimBEGÜM YETİŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEGÜM YETİŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEGÜM YETİŞ Doğum TarihiİrtibatBEGÜM YETİŞ Tedavi OlanlarSağlıkBEGÜM YETİŞ ÖzgeçmişBEGÜM YETİŞ BiyografiCerrahisiBEGÜM YETİŞ DoktordurBEGÜM YETİŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEGÜM YETİŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEGÜM YETİŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,967 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır