Doktor Bilgileri

Dr. İşik Tekin
IŞIK TEKİN (Denizli Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor IŞIK TEKİN (Denizli Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. IŞIK TEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. IŞIK TEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor IŞIK TEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor IŞIK TEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor IŞIK TEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor IŞIK TEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor IŞIK TEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.IŞIK,  TEKİN,   DenizliIŞIK TEKİN Muayene ÜcretiIŞIK TEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerIŞIK TEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriIŞIK TEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarIŞIK TEKİN Hakkında BilgiYorumlarIŞIK TEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiIŞIK TEKİN HakkındaIŞIK TEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıIŞIK TEKİN ÖzgeçmişiIŞIK TEKİN RandevuIŞIK TEKİN MuayenehaneIŞIK TEKİN Muayene ÜcretiIŞIK TEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraIŞIK TEKİN BulGetirIŞIK TEKİN NeredeCep NoIŞIK TEKİN UzmanıIŞIK TEKİN Özel MuayeneIŞIK TEKİN NumarasıIŞIK TEKİN Nerede ÇalışıyorIŞIK TEKİN GörevliUzmanlıkAileIŞIK TEKİN ŞikayetIŞIK TEKİN ÖneriIŞIK TEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarIŞIK TEKİN KimdirSekreterHemşireIŞIK TEKİN Yeni BilgileriIŞIK TEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimIŞIK TEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikIŞIK TEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviIŞIK TEKİN Doğum TarihiİrtibatIŞIK TEKİN Tedavi OlanlarSağlıkIŞIK TEKİN ÖzgeçmişIŞIK TEKİN BiyografiCerrahisiIŞIK TEKİN DoktordurIŞIK TEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıIŞIK TEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirIŞIK TEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,418 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır