Doktor Bilgileri

Dr. Burcu Uludağ
BURCU ULUDAĞ (Denizli Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BURCU ULUDAĞ (Denizli Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BURCU ULUDAĞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BURCU ULUDAĞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BURCU ULUDAĞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BURCU ULUDAĞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BURCU ULUDAĞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BURCU ULUDAĞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BURCU ULUDAĞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BURCU,  ULUDAĞ,   DenizliBURCU ULUDAĞ Muayene ÜcretiBURCU ULUDAĞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBURCU ULUDAĞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBURCU ULUDAĞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBURCU ULUDAĞ Hakkında BilgiYorumlarBURCU ULUDAĞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBURCU ULUDAĞ HakkındaBURCU ULUDAĞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBURCU ULUDAĞ ÖzgeçmişiBURCU ULUDAĞ RandevuBURCU ULUDAĞ MuayenehaneBURCU ULUDAĞ Muayene ÜcretiBURCU ULUDAĞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBURCU ULUDAĞ BulGetirBURCU ULUDAĞ NeredeCep NoBURCU ULUDAĞ UzmanıBURCU ULUDAĞ Özel MuayeneBURCU ULUDAĞ NumarasıBURCU ULUDAĞ Nerede ÇalışıyorBURCU ULUDAĞ GörevliUzmanlıkAileBURCU ULUDAĞ ŞikayetBURCU ULUDAĞ ÖneriBURCU ULUDAĞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBURCU ULUDAĞ KimdirSekreterHemşireBURCU ULUDAĞ Yeni BilgileriBURCU ULUDAĞ Hakkında BilgiCerrahHekimBURCU ULUDAĞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBURCU ULUDAĞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBURCU ULUDAĞ Doğum TarihiİrtibatBURCU ULUDAĞ Tedavi OlanlarSağlıkBURCU ULUDAĞ ÖzgeçmişBURCU ULUDAĞ BiyografiCerrahisiBURCU ULUDAĞ DoktordurBURCU ULUDAĞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBURCU ULUDAĞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBURCU ULUDAĞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,835 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır