Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ünal Açikel
ÜNAL AÇIKEL (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜNAL AÇIKEL (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ÜNAL AÇIKEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ÜNAL AÇIKEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜNAL AÇIKEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜNAL AÇIKEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜNAL AÇIKEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜNAL AÇIKEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜNAL AÇIKEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ÜNAL,  AÇIKEL,   DenizliÜNAL AÇIKEL Muayene ÜcretiÜNAL AÇIKEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜNAL AÇIKEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜNAL AÇIKEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜNAL AÇIKEL Hakkında BilgiYorumlarÜNAL AÇIKEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜNAL AÇIKEL HakkındaÜNAL AÇIKEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜNAL AÇIKEL ÖzgeçmişiÜNAL AÇIKEL RandevuÜNAL AÇIKEL MuayenehaneÜNAL AÇIKEL Muayene ÜcretiÜNAL AÇIKEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜNAL AÇIKEL BulGetirÜNAL AÇIKEL NeredeCep NoÜNAL AÇIKEL UzmanıÜNAL AÇIKEL Özel MuayeneÜNAL AÇIKEL NumarasıÜNAL AÇIKEL Nerede ÇalışıyorÜNAL AÇIKEL GörevliUzmanlıkAileÜNAL AÇIKEL ŞikayetÜNAL AÇIKEL ÖneriÜNAL AÇIKEL EleştiriHastalıklarıYorumlarÜNAL AÇIKEL KimdirSekreterHemşireÜNAL AÇIKEL Yeni BilgileriÜNAL AÇIKEL Hakkında BilgiCerrahHekimÜNAL AÇIKEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜNAL AÇIKEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜNAL AÇIKEL Doğum TarihiİrtibatÜNAL AÇIKEL Tedavi OlanlarSağlıkÜNAL AÇIKEL ÖzgeçmişÜNAL AÇIKEL BiyografiCerrahisiÜNAL AÇIKEL DoktordurÜNAL AÇIKEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜNAL AÇIKEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜNAL AÇIKEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,248 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır