Doktor Bilgileri

Opr.Dr. İhsan Alur
İHSAN ALUR (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İHSAN ALUR (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. İHSAN ALUR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. İHSAN ALUR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İHSAN ALUR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İHSAN ALUR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İHSAN ALUR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İHSAN ALUR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İHSAN ALUR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.İHSAN,  ALUR,   DenizliİHSAN ALUR Muayene ÜcretiİHSAN ALUR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİHSAN ALUR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİHSAN ALUR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİHSAN ALUR Hakkında BilgiYorumlarİHSAN ALUR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİHSAN ALUR HakkındaİHSAN ALUR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİHSAN ALUR ÖzgeçmişiİHSAN ALUR RandevuİHSAN ALUR MuayenehaneİHSAN ALUR Muayene ÜcretiİHSAN ALUR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİHSAN ALUR BulGetirİHSAN ALUR NeredeCep NoİHSAN ALUR UzmanıİHSAN ALUR Özel MuayeneİHSAN ALUR NumarasıİHSAN ALUR Nerede ÇalışıyorİHSAN ALUR GörevliUzmanlıkAileİHSAN ALUR ŞikayetİHSAN ALUR ÖneriİHSAN ALUR EleştiriHastalıklarıYorumlarİHSAN ALUR KimdirSekreterHemşireİHSAN ALUR Yeni BilgileriİHSAN ALUR Hakkında BilgiCerrahHekimİHSAN ALUR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİHSAN ALUR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİHSAN ALUR Doğum TarihiİrtibatİHSAN ALUR Tedavi OlanlarSağlıkİHSAN ALUR ÖzgeçmişİHSAN ALUR BiyografiCerrahisiİHSAN ALUR DoktordurİHSAN ALUR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİHSAN ALUR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİHSAN ALUR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,877 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır