Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Bülent Çümen
BÜLENT ÇÜMEN (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜLENT ÇÜMEN (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. BÜLENT ÇÜMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. BÜLENT ÇÜMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜLENT ÇÜMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜLENT ÇÜMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜLENT ÇÜMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜLENT ÇÜMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜLENT ÇÜMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.BÜLENT,  ÇÜMEN,   DenizliBÜLENT ÇÜMEN Muayene ÜcretiBÜLENT ÇÜMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜLENT ÇÜMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜLENT ÇÜMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜLENT ÇÜMEN Hakkında BilgiYorumlarBÜLENT ÇÜMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜLENT ÇÜMEN HakkındaBÜLENT ÇÜMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜLENT ÇÜMEN ÖzgeçmişiBÜLENT ÇÜMEN RandevuBÜLENT ÇÜMEN MuayenehaneBÜLENT ÇÜMEN Muayene ÜcretiBÜLENT ÇÜMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜLENT ÇÜMEN BulGetirBÜLENT ÇÜMEN NeredeCep NoBÜLENT ÇÜMEN UzmanıBÜLENT ÇÜMEN Özel MuayeneBÜLENT ÇÜMEN NumarasıBÜLENT ÇÜMEN Nerede ÇalışıyorBÜLENT ÇÜMEN GörevliUzmanlıkAileBÜLENT ÇÜMEN ŞikayetBÜLENT ÇÜMEN ÖneriBÜLENT ÇÜMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜLENT ÇÜMEN KimdirSekreterHemşireBÜLENT ÇÜMEN Yeni BilgileriBÜLENT ÇÜMEN Hakkında BilgiCerrahHekimBÜLENT ÇÜMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜLENT ÇÜMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜLENT ÇÜMEN Doğum TarihiİrtibatBÜLENT ÇÜMEN Tedavi OlanlarSağlıkBÜLENT ÇÜMEN ÖzgeçmişBÜLENT ÇÜMEN BiyografiCerrahisiBÜLENT ÇÜMEN DoktordurBÜLENT ÇÜMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜLENT ÇÜMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜLENT ÇÜMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,794 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır