Doktor Bilgileri

Dr. Münevver Değirmenci
MÜNEVVER DEĞİRMENCİ (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MÜNEVVER DEĞİRMENCİ (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MÜNEVVER DEĞİRMENCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MÜNEVVER DEĞİRMENCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MÜNEVVER DEĞİRMENCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MÜNEVVER DEĞİRMENCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MÜNEVVER DEĞİRMENCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MÜNEVVER DEĞİRMENCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MÜNEVVER DEĞİRMENCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MÜNEVVER,  DEĞİRMENCİ,   DenizliMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretiMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMÜNEVVER DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Hakkında BilgiYorumlarMÜNEVVER DEĞİRMENCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMÜNEVVER DEĞİRMENCİ HakkındaMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMÜNEVVER DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişiMÜNEVVER DEĞİRMENCİ RandevuMÜNEVVER DEĞİRMENCİ MuayenehaneMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretiMÜNEVVER DEĞİRMENCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMÜNEVVER DEĞİRMENCİ BulGetirMÜNEVVER DEĞİRMENCİ NeredeCep NoMÜNEVVER DEĞİRMENCİ UzmanıMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Özel MuayeneMÜNEVVER DEĞİRMENCİ NumarasıMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Nerede ÇalışıyorMÜNEVVER DEĞİRMENCİ GörevliUzmanlıkAileMÜNEVVER DEĞİRMENCİ ŞikayetMÜNEVVER DEĞİRMENCİ ÖneriMÜNEVVER DEĞİRMENCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMÜNEVVER DEĞİRMENCİ KimdirSekreterHemşireMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Yeni BilgileriMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Hakkında BilgiCerrahHekimMÜNEVVER DEĞİRMENCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMÜNEVVER DEĞİRMENCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Doğum TarihiİrtibatMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Tedavi OlanlarSağlıkMÜNEVVER DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişMÜNEVVER DEĞİRMENCİ BiyografiCerrahisiMÜNEVVER DEĞİRMENCİ DoktordurMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMÜNEVVER DEĞİRMENCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMÜNEVVER DEĞİRMENCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,702 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır