Doktor Bilgileri

Dr. Muhammed Alaşaho
MUHAMMED ALAŞAHO (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUHAMMED ALAŞAHO (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUHAMMED ALAŞAHO hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUHAMMED ALAŞAHO iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUHAMMED ALAŞAHO ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUHAMMED ALAŞAHO ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUHAMMED ALAŞAHO ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUHAMMED ALAŞAHO ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUHAMMED ALAŞAHO ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUHAMMED,  ALAŞAHO,   DenizliMUHAMMED ALAŞAHO Muayene ÜcretiMUHAMMED ALAŞAHO Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUHAMMED ALAŞAHO Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUHAMMED ALAŞAHO ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUHAMMED ALAŞAHO Hakkında BilgiYorumlarMUHAMMED ALAŞAHO KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUHAMMED ALAŞAHO HakkındaMUHAMMED ALAŞAHO Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUHAMMED ALAŞAHO ÖzgeçmişiMUHAMMED ALAŞAHO RandevuMUHAMMED ALAŞAHO MuayenehaneMUHAMMED ALAŞAHO Muayene ÜcretiMUHAMMED ALAŞAHO ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUHAMMED ALAŞAHO BulGetirMUHAMMED ALAŞAHO NeredeCep NoMUHAMMED ALAŞAHO UzmanıMUHAMMED ALAŞAHO Özel MuayeneMUHAMMED ALAŞAHO NumarasıMUHAMMED ALAŞAHO Nerede ÇalışıyorMUHAMMED ALAŞAHO GörevliUzmanlıkAileMUHAMMED ALAŞAHO ŞikayetMUHAMMED ALAŞAHO ÖneriMUHAMMED ALAŞAHO EleştiriHastalıklarıYorumlarMUHAMMED ALAŞAHO KimdirSekreterHemşireMUHAMMED ALAŞAHO Yeni BilgileriMUHAMMED ALAŞAHO Hakkında BilgiCerrahHekimMUHAMMED ALAŞAHO AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUHAMMED ALAŞAHO TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUHAMMED ALAŞAHO Doğum TarihiİrtibatMUHAMMED ALAŞAHO Tedavi OlanlarSağlıkMUHAMMED ALAŞAHO ÖzgeçmişMUHAMMED ALAŞAHO BiyografiCerrahisiMUHAMMED ALAŞAHO DoktordurMUHAMMED ALAŞAHO Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUHAMMED ALAŞAHO TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUHAMMED ALAŞAHO Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,660 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır