Doktor Bilgileri

Dr. Hasan Murat Arslan
HASAN MURAT ARSLAN (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HASAN MURAT ARSLAN (Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HASAN MURAT ARSLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HASAN MURAT ARSLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HASAN MURAT ARSLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HASAN MURAT ARSLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HASAN MURAT ARSLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HASAN MURAT ARSLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HASAN MURAT ARSLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HASAN,  MURAT,  ARSLAN,   DenizliHASAN MURAT ARSLAN Muayene ÜcretiHASAN MURAT ARSLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHASAN MURAT ARSLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHASAN MURAT ARSLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHASAN MURAT ARSLAN Hakkında BilgiYorumlarHASAN MURAT ARSLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHASAN MURAT ARSLAN HakkındaHASAN MURAT ARSLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHASAN MURAT ARSLAN ÖzgeçmişiHASAN MURAT ARSLAN RandevuHASAN MURAT ARSLAN MuayenehaneHASAN MURAT ARSLAN Muayene ÜcretiHASAN MURAT ARSLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHASAN MURAT ARSLAN BulGetirHASAN MURAT ARSLAN NeredeCep NoHASAN MURAT ARSLAN UzmanıHASAN MURAT ARSLAN Özel MuayeneHASAN MURAT ARSLAN NumarasıHASAN MURAT ARSLAN Nerede ÇalışıyorHASAN MURAT ARSLAN GörevliUzmanlıkAileHASAN MURAT ARSLAN ŞikayetHASAN MURAT ARSLAN ÖneriHASAN MURAT ARSLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHASAN MURAT ARSLAN KimdirSekreterHemşireHASAN MURAT ARSLAN Yeni BilgileriHASAN MURAT ARSLAN Hakkında BilgiCerrahHekimHASAN MURAT ARSLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHASAN MURAT ARSLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHASAN MURAT ARSLAN Doğum TarihiİrtibatHASAN MURAT ARSLAN Tedavi OlanlarSağlıkHASAN MURAT ARSLAN ÖzgeçmişHASAN MURAT ARSLAN BiyografiCerrahisiHASAN MURAT ARSLAN DoktordurHASAN MURAT ARSLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHASAN MURAT ARSLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHASAN MURAT ARSLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 95,217 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır