Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ahmet BaltalarlI
Ahmet Baltalarlı (Denizli Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Baltalarlı (Denizli Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Ahmet Baltalarlı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Ahmet Baltalarlı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Baltalarlı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Baltalarlı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Baltalarlı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Baltalarlı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Baltalarlı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ahmet,  Baltalarlı,   DenizliAhmet Baltalarlı Muayene ÜcretiAhmet Baltalarlı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Baltalarlı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Baltalarlı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Baltalarlı Hakkında BilgiYorumlarAhmet Baltalarlı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Baltalarlı HakkındaAhmet Baltalarlı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Baltalarlı ÖzgeçmişiAhmet Baltalarlı RandevuAhmet Baltalarlı MuayenehaneAhmet Baltalarlı Muayene ÜcretiAhmet Baltalarlı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Baltalarlı BulGetirAhmet Baltalarlı NeredeCep NoAhmet Baltalarlı UzmanıAhmet Baltalarlı Özel MuayeneAhmet Baltalarlı NumarasıAhmet Baltalarlı Nerede ÇalışıyorAhmet Baltalarlı GörevliUzmanlıkAileAhmet Baltalarlı ŞikayetAhmet Baltalarlı ÖneriAhmet Baltalarlı EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Baltalarlı KimdirSekreterHemşireAhmet Baltalarlı Yeni BilgileriAhmet Baltalarlı Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Baltalarlı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Baltalarlı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Baltalarlı Doğum TarihiİrtibatAhmet Baltalarlı Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Baltalarlı ÖzgeçmişAhmet Baltalarlı BiyografiCerrahisiAhmet Baltalarlı DoktordurAhmet Baltalarlı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Baltalarlı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Baltalarlı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpVeDamarCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,118 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır