Doktor Bilgileri

Dr. Cengiz V. Karul
Cengiz V. Karul (Denizli Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cengiz V. Karul (Denizli Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Cengiz V. Karul hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Cengiz V. Karul iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cengiz V. Karul ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cengiz V. Karul ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cengiz V. Karul ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cengiz V. Karul ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cengiz V. Karul ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Cengiz,  V,  Karul,   DenizliCengiz V. Karul Muayene ÜcretiCengiz V. Karul Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCengiz V. Karul Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCengiz V. Karul ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCengiz V. Karul Hakkında BilgiYorumlarCengiz V. Karul KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCengiz V. Karul HakkındaCengiz V. Karul Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCengiz V. Karul ÖzgeçmişiCengiz V. Karul RandevuCengiz V. Karul MuayenehaneCengiz V. Karul Muayene ÜcretiCengiz V. Karul ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCengiz V. Karul BulGetirCengiz V. Karul NeredeCep NoCengiz V. Karul UzmanıCengiz V. Karul Özel MuayeneCengiz V. Karul NumarasıCengiz V. Karul Nerede ÇalışıyorCengiz V. Karul GörevliUzmanlıkAileCengiz V. Karul ŞikayetCengiz V. Karul ÖneriCengiz V. Karul EleştiriHastalıklarıYorumlarCengiz V. Karul KimdirSekreterHemşireCengiz V. Karul Yeni BilgileriCengiz V. Karul Hakkında BilgiCerrahHekimCengiz V. Karul AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCengiz V. Karul TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCengiz V. Karul Doğum TarihiİrtibatCengiz V. Karul Tedavi OlanlarSağlıkCengiz V. Karul ÖzgeçmişCengiz V. Karul BiyografiCerrahisiCengiz V. Karul DoktordurCengiz V. Karul Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCengiz V. Karul TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCengiz V. Karul Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpVeDamarCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,309 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır