Doktor Bilgileri

Dr. AkIn Ateş
Akın Ateş (Denizli Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Akın Ateş (Denizli Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Akın Ateş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Akın Ateş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Akın Ateş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Akın Ateş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Akın Ateş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Akın Ateş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Akın Ateş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Akın,  Ateş,   DenizliAkın Ateş Muayene ÜcretiAkın Ateş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAkın Ateş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAkın Ateş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAkın Ateş Hakkında BilgiYorumlarAkın Ateş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAkın Ateş HakkındaAkın Ateş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAkın Ateş ÖzgeçmişiAkın Ateş RandevuAkın Ateş MuayenehaneAkın Ateş Muayene ÜcretiAkın Ateş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAkın Ateş BulGetirAkın Ateş NeredeCep NoAkın Ateş UzmanıAkın Ateş Özel MuayeneAkın Ateş NumarasıAkın Ateş Nerede ÇalışıyorAkın Ateş GörevliUzmanlıkAileAkın Ateş ŞikayetAkın Ateş ÖneriAkın Ateş EleştiriHastalıklarıYorumlarAkın Ateş KimdirSekreterHemşireAkın Ateş Yeni BilgileriAkın Ateş Hakkında BilgiCerrahHekimAkın Ateş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAkın Ateş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAkın Ateş Doğum TarihiİrtibatAkın Ateş Tedavi OlanlarSağlıkAkın Ateş ÖzgeçmişAkın Ateş BiyografiCerrahisiAkın Ateş DoktordurAkın Ateş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAkın Ateş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAkın Ateş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpVeDamarCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,659 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır